Agregat prądotwórczy FOGO FH 5000 / FH 5000 E - Moc max. 4,5 kW 3~, silnik HONDA GX270
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy FOGO FH 5000 / FH 5000 E
Moc znamionowa trójfazowa 5,6 kVA 3~ / 4,5 kW 3~
Moc znamionowa jednofazowa 4,0 kVA 1~ / 4,0 kW 1~
Cena promocyjna: 3 699 zł netto * + Transport GRATIS + upominki firmowe !
* CENA DOTYCZY ZAKUPU AGREGATU FH5000 Z ROZRUCHEM RĘCZNYM (PRZY POMOCY REWERSYJNEJ LINKI).
Masz pytania? Dzwoń: 607-051-051
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa trójfazowa: | 5,6 kVA 3~ / 4,5 kW 3~ |
| Moc znamionowa jednofazowa: | 4,0 kVA 3~ / 4,0 kW 3~ |
| Prąd znamionowy: | 8,0 A 3~ / 17,4 A 1~ |
| Napięcie: | 400 / 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 97 dB (A) / 96 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 775x565x595 mm |
| Ciężar | 74 kg / 85 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | HONDA GX 270 |
| Moc przy 3000 obr. / min.: | 5,7 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 5,3 l |
| Zużycie paliwa: | 2,2 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 2,4 h |
| Rozruch: | rewersyjny linką / rozrusznik i rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 1 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | 1 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe IP 67: | 1 szt |
| Wyłącznik termiczny: | TAK |
| Wyłącznik nadprądowy: | TAK |
| Licznik czasu pracy: | OPCJA |
| Akumulator rozruchowy: | FH5000E |
| Wyłącznik przy braku oleju: | TAK |