Agregat prądotwórczy FOGO FH 5001 / FH 5001 E - 4,3 kW, silnik HONDA GX270
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy FOGO FH 5001 / FH 5001 E
Moc znamionowa 4,3 kVA / 4,3 kW
Cena promocyjna: 2 999 zł netto * + Transport GRATIS + upominki firmowe !
* CENA DOTYCZY ZAKUPU AGREGATU FH5001 Z ROZRUCHEM RĘCZNYM (PRZY POMOCY REWERSYJNEJ LINKI).
Masz pytania? Dzwoń: 607-051-051
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa: | 4,3 kVA / 4,3 kW |
| Prąd znamionowy: | 18,6 A |
| Napięcie: | 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 97 dB (A) / 96 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 580x405x415 mm |
| Ciężar | 58 kg / 69 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | HONDA GX 270 |
| Moc przy 3000 obr. / min.: | 5,7 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 5,3 l |
| Zużycie paliwa: | 2,2 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 2,4 h |
| Rozruch: | rewersyjny linką / rozrusznik i rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 2 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | OPCJA - Nº 481032 |