Agregat prądotwórczy FOGO FM 4001 - 3,2 kW, silnik MITSUBISHI GM231PN
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy FOGO FM 4001
Moc znamionowa 3,2 kVA / 3,2kW
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa: | 3,2 kVA / 3,2 kW |
| Prąd znamionowy: | 13,9 A |
| Napięcie: | 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 96 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 650x470x510 mm |
| Ciężar | 55 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | MITSUBISHI GM231PN |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 4,5 l |
| Zużycie paliwa: | 1,6 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 2,8 h |
| Rozruch: | rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 2 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | - |