Agregat prądotwórczy FOGO FV 14000E - Moc max. 10,7 kW 3~, silnik B&S VANGUARD 20 HP
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy FOGO FV 14000 E
Moc znamionowa trójfazowa 13,3 kVA 3~ / 10,7 kW 3~
Moc znamionowa jednofazowa 6,0 kVA 1~ / 6,0 kW 1~
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa trójfazowa: | 13,3 kVA 3~ / 10,7 kW 3~ |
| Moc znamionowa jednofazowa: | 6,0 kVA 3~ / 6,0 kW 3~ |
| Prąd znamionowy: | 19,2 A 3~ / 26,0 A 1~ |
| Napięcie: | 400 / 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 97 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 900x645x620 mm |
| Ciężar | 150 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | B&S VANGUARD 20 HP |
| Moc przy 3000 obr. / min.: | 13,0 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 16,0 l |
| Zużycie paliwa: | 4,9 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 3,2 h |
| Rozruch: | rozrusznik i rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 2 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | 1 szt |
| Gniazdo 16 A 3-fazowe: | 1 szt. |
| Wyłącznik termiczny: | TAK |
| Wyłącznik nadprądowy: | TAK |
| Licznik czasu pracy: | TAK |
| Akumulator rozruchowy: | TAK |
| Wyłącznik przy braku oleju: | TAK |