Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FH 3001R - 2,5 kW, silnik HONDA GX200
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FH 3001R
Moc znamionowa 2,5 kVA / 2,5 kW
Stabilizacja napięcia AVR.
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa: | 2,8 kVA / 2,8 kW |
| Prąd znamionowy: | 10,9 A |
| Napięcie: | 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 96 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 650x470x510 mm |
| Ciężar | 43 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | HONDA GX 200 |
| Moc przy 3000 obr. / min.: | 3,9 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 3,3 l |
| Zużycie paliwa: | 1,4 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 2,3 h |
| Rozruch: | rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 2 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | - |
| Elektroniczny regulator napięcia AVR | TAK |