Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FH 5001R / FH 5001 ER - 4,2 kW, silnik HONDA GX270
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FH 5001 R/ FH 5001 ER
Moc znamionowa 4,2 kVA / 4,2 kW,
Stabilizacja napięcia AVR.
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa: | 4,2 kVA / 4,2 kW |
| Prąd znamionowy: | 18,2 A |
| Napięcie: | 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 97 dB (A) / 96 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 650x470x510 mm |
| Ciężar | 60 kg / 71 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | HONDA GX 270 |
| Moc przy 3000 obr. / min.: | 5,7 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 5,3 l |
| Zużycie paliwa: | 2,2 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 2,4 h |
| Rozruch: | rewersyjny linką / rozrusznik i rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 2 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | OPCJA - Nº 481032 |
| Elektroniczny regulator napięcia AVR | TAK |