Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FV10001 ER - 9,5 kW, silnik B&S VANGUARD 18 HP
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FV 10001ER
Moc znamionowa 9,5 kVA / 9,5 kW
Stabilizacja napięcia AVR.
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa: | 9,5 kVA / 9,5 kW |
| Prąd znamionowy: | 41,3 A |
| Napięcie: | 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 97 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 900x645x620 mm |
| Ciężar | 135 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | B&S VANGUARD 18 HP |
| Moc przy 3000 obr. / min.: | 12,0 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 16,0 l |
| Zużycie paliwa: | 4,5 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 3,6 h |
| Rozruch: | rozrusznik i rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 2 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | 1 szt |
| Gniazdo 63 A 1-fazowe IP67: | 1 szt |
| Elektroniczny regulator napięcia AVR | TAK |
| Wyłącznik termiczny | TAK |
| Wyłącznik nadprądowy | TAK |
| Licznik czasu pracy | TAK |
| Akumulator rozruchowy | TAK |
| Wyłącznik przy braku oleju | TAK |