Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FV12001 ER - 11,3 kW, silnik B&S VANGUARD 22 HP
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Agregat prądotwórczy z stabilizacją napięcia FOGO FV 12001ER
Moc znamionowa 11,3 kVA / 11,3 kW
Stabilizacja napięcia AVR.
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Moc znamionowa: | 11,3 kVA / 11,3 kW |
| Prąd znamionowy: | 49,1 A |
| Napięcie: | 230 V |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Moc akustyczna Lwa: | 96 dB (A) |
| Wymiary dł. x szer. x wys. | 900x645x620 mm |
| Ciężar | 146 kg |
| Prądnica: | |
| Typ: | synchroniczna |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Silnik: | |
| Typ: | B&S VANGUARD 22 HP |
| Moc przy 3000 obr. / min.: | 14,1 kW |
| Rodzaj paliwa: | benzyna bezołowiowa 95 |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 16,0 l |
| Zużycie paliwa: | 4,9 l/h |
| Czas pracy bez tankowania: | 3,2 h |
| Rozruch: | rozrusznik i rewersyjny linką |
| Wyposażenie: | |
| Gniazdo 16 A 1-fazowe: | 2 szt |
| Gniazdo 32 A 3-fazowe: | 1 szt |
| Gniazdo 63 A 1-fazowe IP67: | 1 szt |
| Elektroniczny regulator napięcia AVR | TAK |
| Wyłącznik termiczny | TAK |
| Wyłącznik nadprądowy | TAK |
| Licznik czasu pracy | TAK |
| Akumulator rozruchowy | TAK |
| Wyłącznik przy braku oleju | TAK |