Stopa wibracyjna ATLAS COPCO LT7000
Sprzedaż
Chcę kupićProducent
Opis
Stopa wibracyjna ATLAS COPCO LT7000
Rozmiary płyt: 11" - 280 mm.
Cechy i zalety:
Parametry
| Parametry techniczne: | |
| Masa robocza: | 78 kg |
| Siła/uderzenie: | 18,6 kN |
| Szerokość płyty: | 280 mm |
| Silnik: | Honda |
| Moc: | 2,9 kW |
| Prędkość: | 15 - 18 m/min |
| Amplituda: | 70 -80 mm |
| Częstotliwość: | 12 Hz |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej: | 107 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego przy uchu operatora: | 96 dB(A) |
| Wartość emitowanych wibracji: | 9,6 m/s2 |
- wielofunkcyjny zbiornik z pulpitem sterującym,
- silnik Honda 4-suwowy z nowym gaźnikiem,
- opatentowany system odpowietrzający dla łatwego startu ubijaka,
- łatwy dostęp do wszystkich miejsc obsługowych,
- sprawny system tłumienia wibracji.